• به وب استیودنت خوش آمدیدد
  • آموزش های ما را از وب سایت به نشانی www.WebStudent.ir پیگیری کنید
  • لطفا قوانین را مطالعه فرمایید
  • آموزش های گام به گام و تصویری
  • لطفا قوانین را مطالعه فرمایید
درود مهمان گرامی! ورود ثبت نام

آموزش وایرلس
زمان کنونی: 1398-5-29، 15:10:49
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: pedram.wireless
آخرین ارسال: pedram.wireless
پاسخ 1
بازدید 1160

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش وایرلس
Smile 
با سلام خدمت همه دوستان
امیدوارم خوب و سرحال باشید
خواستم یک موضوعی رو باهاتون درمیون بزارم. من حدود 4 ساله بصورت تخصصی در حوزه وایرلس مشغول بکارم و با شرکت های متفاوتی کار کردم، اما همیشه از مشکل نبودن دانش درست در این زمینه رنج بردم تا اینکه با یک مرکزی آشنا شدم که بصورت مجازی آموزش های کامل وایرلس رو سرویس میده، اولش اعتماد نکردم و با خودم گفتم این ها هم مثل بقیه دارن گنده گویی میکنن. شروع کردم به سرچ کردن در خصوص این مرکز آموزشی چیزی بدرد بخور پیدا نکردم. بعد از مشورت با یکی از دوستان تصمیم گرفتم در یکی از دوره ها شون ثبت نام کنم و ببینم چطوریه؟ و اساسا میشه وایرلس رو مجازی یاد گرفت من که خودم سر پروژه یه موضوع رو بحث میکردم چند مدت طول مکشید تا بفهمیم چی گفتم و چی شنفتم. خلاصه دل رو زدم به دریا و ثبت نام کردم الان دوره CWDP شون رو تموم کردم و برای CWAP شون میخوام اقدام کنم. میخوام بگم که کاش زودتر با این مرکز آشنا میشدم. به حدی وایرلس رو علمی و عملیاتی یاد گرفتم که احساس میکنم متفاوت نسبت به بقیه این تکنولوژی رو میفهمم. خداییش کارشون حرف نداشت مخصوصا استادمون دکتر محبی که کارش درسته. حیفم اومد که شما رو هم در جریان نظارم سری به سایتشون بزنید. اسم مرکزشون هست "مرکز مطالعات مهندسی شبکه های بی سیم" البته آدرس سایتشون "cwnp.ir" است. موفق باشید/پدرام

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید: 1 مهمان

:fixed;left : 2px;top :130px;float : left;width : 35px;height:320px;text-align:left;padding:0px;;border:0px #fff solid; background: #005ea7; background: -moz-linear-gradient(top, #005ea7 0%, #003965 100%); background: -webkit-gradient(linear, left top, left bottom, color-stop(0%,#005ea7), color-stop(100%,#003965)); background: -webkit-linear-gradient(top, #005ea7 0%,#003965 100%); background: -o-linear-gradient(top, #005ea7 0%,#003965 100%); background: -ms-linear-gradient(top, #005ea7 0%,#003965 100%); background: linear-gradient(to bottom, #005ea7 0%,#003965 100%); filter: progid:DXImageTransform.Microsoft.gradient( startColorstr='#005ea7', endColorstr='#003965',GradientType=0 ); } .tdicons a{-webkit-transition : all 0.5s ease-in-out;-moz-transition : all 0.5s ease-in-out;-o-transition : all 0.5s ease-in-out;display : block;float : left;margin : 8px;padding : 5px;font-weight : bold;color : #fff;border-radius : 8px 0 8px 0;} .tdicons img{-webkit-transition : all 0.2s ease-in-out;-moz-transition : all 0.2s ease-in-out;-o-transition : all 0.2s ease-in-out;padding:0px;} .tdicons img:hover{padding : 0px 0px 0px 8px;}