• به وب استیودنت خوش آمدیدد
  • آموزش های ما را از وب سایت به نشانی www.WebStudent.ir پیگیری کنید
  • لطفا قوانین را مطالعه فرمایید
  • آموزش های گام به گام و تصویری
  • لطفا قوانین را مطالعه فرمایید
درود مهمان گرامی! ورود ثبت نام

آخرین اخبار انجمن وب استیودنت

متفاوت ترین و عجیب ترین هتل ها در آفریقا

متفاوت ترین و عجیب ترین هتل ها در آفریقا

این صفحه را به اشتراک بگذارید:متفاوت ترین و عجیب ترین هتل ها در آفریقا
زمان کنونی: 1398-11-7، 20:07:57
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: perans_idin
آخرین ارسال: perans_idin
پاسخ 1
بازدید 177امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
متفاوت ترین و عجیب ترین هتل ها در آفریقا
#1
اکثر گردشگران در سفرهای خود به همراه (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.)، مایل هستند به مکان های دست نیافتنی و متفاوت قدم بگذارند و تجربه ای جدید را برای خود رقم بزنند. مطمئنن شنیدن نام هتل هایی که مملو از هیجان هستند کمی عجیب به نظر می رسد اما در جنگل های آفریقا به واقعیت می پیوندد و گردشگرانی که با (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.) خصوصاً (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.) آفریقا به سفر می روند، می توانند در هتل هایی که در دل جنگل ها و در کنار انبوه درختان ساخته شده اند اقامت کنند.

موقعیت هتل های آفریقا

این هتل ها به مانند کلبه هایی می باشد که با فاصله از هم قرار دارد و در سطح جنگل پراکنده شده اند. معماری جالب این کلبه های چوبی و نیز استفاده از وسایل چوبی و بسیار شیک در ساخت یک هتل سنتی و بی نظیر موفق بوده است و نیز از عوامل جذب (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.) می باشد. برخلاف اینکه این (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.) ها در جنگل و به دور از شهرهای مدرن و لوکس هستند اما دارای امکانات رفاهی همچون حمام های آب گرم و خصوصی می باشد. این هتل ها سیستم گرمایش و خنک کننده خوبی دارد.

اتاق های هتل

اتاق های این (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.) ها بسیار بزرگ بوده و دارای پنجره های بزرگی می باشد که منظره ای فوق العاده از جنگل را در پیش روی گردشگران می گذارد. تمامی وسایل و امکانات اتاق ها از قبیل تخت ها و مبلمان مدرن و لوکس می باشد. حمام گرفتن در دل جنگل و نشستن در کنار شومینه ای که با چوب می سوزد آن هم در وسط زمستان لذتی که شاید در هیچ جای دنیا تجربه نکنید. در بالکن های این هتل ها میز و صندلی های چوبی و شیک چیده شده که مکانی با منظره ای از کوه های بلند و طبیعتی با درختان انبوه را برای سرو غذا فراهم آورده است. در این جنگل می توانید به تماشای حیواناتی همچون شیر و پلنگ مشغول شوید.


(دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.)
 
پاسخ
  پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید: 1 مهمان:fixed;left : 2px;top :130px;float : left;width : 35px;height:320px;text-align:left;padding:0px;;border:0px #fff solid; background: #005ea7; background: -moz-linear-gradient(top, #005ea7 0%, #003965 100%); background: -webkit-gradient(linear, left top, left bottom, color-stop(0%,#005ea7), color-stop(100%,#003965)); background: -webkit-linear-gradient(top, #005ea7 0%,#003965 100%); background: -o-linear-gradient(top, #005ea7 0%,#003965 100%); background: -ms-linear-gradient(top, #005ea7 0%,#003965 100%); background: linear-gradient(to bottom, #005ea7 0%,#003965 100%); filter: progid:DXImageTransform.Microsoft.gradient( startColorstr='#005ea7', endColorstr='#003965',GradientType=0 ); } .tdicons a{-webkit-transition : all 0.5s ease-in-out;-moz-transition : all 0.5s ease-in-out;-o-transition : all 0.5s ease-in-out;display : block;float : left;margin : 8px;padding : 5px;font-weight : bold;color : #fff;border-radius : 8px 0 8px 0;} .tdicons img{-webkit-transition : all 0.2s ease-in-out;-moz-transition : all 0.2s ease-in-out;-o-transition : all 0.2s ease-in-out;padding:0px;} .tdicons img:hover{padding : 0px 0px 0px 8px;}